Kariéra

Jako silná a stabilní společnost, která působí v oboru stavebnictví už více než 30 let, neustále rosteme, rozšiřujeme naše služby a hledáme nové kolegy na většinu pracovních pozic. Našim zaměstnancům poskytujeme mnoho benefitů a výhod, ale především jim dáváme jistotu a zázemí silné rodinné firmy, která si zakládá na lidském přístupu a kvalitně odvedené práci. Budujeme pevné, férové a dlouhodobé vztahy s obchodními partnery i kolegy. Jestli stavíte na stejných základech jako my, neváhejte a kontaktujte nás, rádi vás poznáme.

Aktuálně přijmeme (s nástupem ihned)

Mistr na stavbě
Stavbyvedoucí
Rozpočtář staveb
Přípravář staveb
Zámečník
Obkladač
Zedník
Pomocný dělník na stavbě

O nás

Firma V-STAV byla založena v roce 1991 s hlavním zaměřením na provádění stavební výroby. Během krátké doby jsme se rozrostli v silnou a technicky všestranně vybavenou firmu, která realizuje velmi náročné stavby a rekonstrukce. Postupně jsme rozšířili i okruh činností firmy, zejména o vlastní výrobu ocelových a hliníkových konstrukcí, výrobu vodárenského materiálu, dopravu a obchod. Výsledky naší práce a spokojené klienty najdete po celé České republice.

Na co se u nás můžete spolehnout:

○ firemní stravování
○ příspěvek na sportovní a relaxační aktivity
○ další benefity v rámci programu zaměstnaneckých benefitů

Máte zájem o tuto pozici?

Životopis zašlete na adresu pavlicek@vstav.cz nebo volejte +420 724 400 408. Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.